آخرین مطالب

آخرین ارسال های انجمن

فال امروز جمعه 13مرداد1391

فال روزنه

فروردين: امروز شما مي‌فهميد که ديگر دوست نداريد کارهايتان را طبق روال هميشگي انجام دهيد. بلاخره شما آماده يک تغيير بزرگ شده ايد اما ممکن است نتوانيد که اين تجلي روحي خود را با شخص ديگري سهيم باشيد. اين به خاطر آن نيست که شما در رابطه با اين انقلاب دروني واضح وآشکار نيستيد؛ اين فقط به اين خاطر است که نمي‌خواهيد با نظرات صريح و غير معمول خود ديگران را شوکه کنيد. درباره چيزهايي که هنوزنگفته‌ايد استرس نداشته باشيد؛ هر وقت زمانش فرا برسد خود آنها بيان مي‌شوند.

ارديبهشت: با وجود اينكه شما ديروز مي‌دانستيد كه دقيقاً چه حرفهايي مي‌خواستيد بزنيد، امروز دوباره در روش بيان خود تجديد نظر مي‌كنيد. عجيب اينكه هرچقدركه آرزوهاي شما شديدتر مي‌شوند شما بيشتر از قبل تنبلي و بي‌تحركي خود را توجيه مي‌كنيد. پس بايد سريعتر تصميمي جدي گرفته و عزم خود را جزم كنيد. اما اگر قبلاً تصميم خود را گرفته‌ايد و مي‌دانيد كه چه مي‌خواهيد روي نتيجه كارتان فكر كنيد.

خرداد: شما امروز كارهاي شخصي زيادي داريد، حتي اگر كارهاي ديگري هم داشته باشيد اولويت با مسائل شخصي تان است. اگر در محل كار هم به شما مرخصي بدهند ولي شما مايل نيستيد كه آن روز را به استراحت بپردازيد و دوست داريد كه وظايف خود را در قبال خانواده تان انجام دهيد. وقت تان را براي گول زدن رئيس يا شريك تان تلف نكنيد. به جاي اينكه براي رسيدن به منافع شخصي خود زرنگي كنيد،‌ فقط كافي است يك قدم كاري برداريد و راهي كه مي دانيد بهترين است را ادامه دهيد.

تير: شما آماده جشن گرفتن هستيد!! يا آماده انجام دادن کاري لذت بخش هستيد?، حتي اگر هنوز وظايفتان را انجام نداده باشيد. اما شما دوست نداريد تنهايي تفريح کنيد، بنابراين دنبال کسي مي‌گرديد که با هم تفريح کنيد و در جستجوي اين وقت‌تان را تلف مي‌کنيد. اگر طرف مقابل‌تان دلش نمي‌خواهد شما را همراهي کند، بي خودي به او اصرار نکنيد. شايد اگر تنها تفريح کنيد بيشتر لذت ببريد!!

مرداد: شما امروز مي‌خواهيد قبل از اينکه افراد ديگر بدانند که چه کار مي‌خواهيد بکنيد، به نگراني‌هاي تمامشان رسيدگي کنيد. مشکل اينجاست که اگر حتي بادقت هم به حرفهايشان گوش دهيد، باز هم مجبوريد تصميم بحراني بگيريد که شايد فردي که احساس خلا و بي توجهي مي‌کند را برنجانيد. فريب اين خيال که مي‌توانيد هميشه تمام مردم را خوشحال کنيد نخوريد. تصميم خود را تشريح کرده و سپس پيش برويد.

شهريور: کارهاي شما امروز تمام نمي شوند ؛ در واقع در دنيا بيش از آنکه انسان بتواند کار براي انجام دادن وجود دارد. اما شما امروز مايل نيستيد تا با يک پروژه بسيار بزرگ سرو کار داشته باشيد.به هر حال تقسيم وظايف به معني تقسيم پاداش و نظرات است. ماه نو در هفتمين خانه از "روابط" تان شما را تشويق مي کند تا کمي بيشتر در رابطه با ديگران مسئوليت پذير باشيد. يک موافقت مالي دوجانبه مي تواند احتمال موفقيت شما را افزايش بخشد.

مهر: شما معمولا قادريد که با شايستگي نيازهاي خود براي داشتن يک رابطه خوب دنبال کنيد اما امروز سياره حاکم شما ونوس دوره تنزل کننده خود را در هفتمين خانه از "معاشران" شما شروع كرده است. شما تمايل داريد که خودهمزمان که به ديگران کمک مي کنيد تا به رضايت در زندگي شان دست يابند استعدادهاي دروني خود را نيز شکوفا کنيد. و اگرچه کليد تمرکز شما هنوز شامل آنهايي مي شود که دوستشان داريداما اکنون بيشتر مايليد که آنچه را مي خواهيد بررسي کنيد. خوشبختانه در دراز مدت اين داوري و قضاوت در مورد امکانات تان مي تواند روابط شما را استوارتر سازد.

آبان: شما با برنامه‌هاي پنهاني آشنا هستيد، اما حالا با وجود ماه در دوازدهمين خانه شما مربوط به رازها، بهترين كار اين است كه هر چيزي را افشا نكنيد. اما از تبادل نظر كردن در مورد محركها و انگيزه‌هاي خود خودداري نكنيد، براي اينكه اگر بخواهيد به ديگران نشان بدهيد كه چه چيزي برايتان از همه چيز مهتر است، اين كار آسان‌ترين روش است. شما نسبت به اعتقادات خود خيلي متعصب هستيد. حتي اگر افراد ديگر امروز قادر نباشند ديدگاه‌هاي خود را با شما در ميان بگذارند، در نهايت آنها به ديدگاه‌هاي قدرتمند شما احترام خواهند گذاشت.

آذر: پرداختن به مسايلي که قبلا براي آنها زمينه سازي کرده بوديد، به خصوص در مورد مسائل احساسي حالا براي شما تبديل به موضوع مهم و سختي شده است. امروز حتي باوجود سياره بخت شما که تشويق تان مي‌کند به اميال آني خود بها بدهيد، عاقلانه تر است که به جاي پيدا کردن دوستي هاي جديد، دوستي‌هاي قديمي‌خود را از نو زنده کنيد. اگر هم تنها هستيد و دوستي نداريد، بهتر است به جاي اينکه به دنبال پيدا کردن دوست باشيد اول احساسات قلبي خود را تقويت کنيد.

دي: امروز شما در موقعيت دشواري قرار مي‌گيريد و نمي‌دانيد پيشنهاد تازه اي که بهتان شده را قبول کنيد يا نه؟! ممکن است اين پيشنهاد با برنامه‌هاي قبلي شما هماهنگ نشود. اما بهتر است فقط به اين دليل به پيشنهاد جواب منفي نداده و خيلي خوب در مورد آن فکر کنيد. ذهن خودتان را محدود نکنيد، چراکه هر نوع اطلاعات جديد ممکن است حقيقتي باشد که خيلي چيزها را تغيير دهد. پس قبل از اينکه جواب نهايي بدهيد تمام گزينه ها را بررسي کنيد.

بهمن: شما اغلب قادريد که زندگي آينده خود را تصور کنيد واين خلق و خوي شما را از ديگران متمايز مي‌کند. به هر حال ماه کامل سازگار و موافق نشان تان به شما يادآوري مي‌کند که بايد يک پاي خود را در آينده گذاشته و ديگري را در لحظه حال! از اين طريق، مي‌توانيد آرزوهاي خستگي ناپذير خود را براي فردايي بهتر و آينده نوع بشر ادامه دهيد، اما در روند کار واقع بين باشيد و انتظار زيادي نداشته باشيد!

اسفند: امروز ونوس زيبا برايتان مشكل ايجاد مي‌كند، به خاطر اينكه اين سياره، سياره بخت شما يعني نپتون را كه در دوازدهمين خانه شما يعني خانه سرنوشت و تقدير قرار دارد، آشفته كرده است. امروز زندگي شما سرشار از عشق مي‌شود و عنان اختيار را از شما مي‌ربايد. اما حتي اگر جذابيت‌هاي اين فرد خيلي زياد باشد، باز هم اين رفتار شايسته شما نيست!! شما مي‌توانيد با تمركز كردن بر جنبه‌هاي معنوي و نه شخصي آرزوهاي خود، توانايي‌هاي خود را يك پله بالاتر ببريد.

 

 

منابع:bestonline.ir

cloobfun.ir

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

I'm quite pleased with the ifonramiton in this one. TY!


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]