آخرین مطالب

آخرین ارسال های انجمن

فال روزانه 30/1/93

فال

فروردین

امروز به واسطه یک قرارداد رسمی، وضعیت مالی شما بهبود می یابد و می توانید بودجه زندگی خود را سروسامان دهید. هنگامی که این کار را انجام دهید، خیالتان راحت می شود و می توانید با آرامش با دوستان یا شریک عاطفی خود بیرون بروید و لحظه های شادی را تجربه کنید. امروز می توانید از ایده ها و فکرهای اطرافیان به خوبی استفاده کنید و حتی شاید بتوانید احساسات و فکرهای آنها را بخوانید. امروز در مورد مسایل عاطفی نیز بسیار موفق خواهید بود. اگر در نظر دارید نظر فرد مورد علاقه تان را به خود جلب کنید، به کمک انرژی های امروز، موفق خواهید شد.

اردیبهشت

همه مسایل مالی شما امروز به بهترین شکل ممکن پیش خواهند رفت. اگر در نظر دارید کاری جدید برای خود راه اندازی کنید، امروز زمان مناسبی است زیرا فکرتان باز است و از نظر مالی نیز حمایت های لازم را دارید. حتی این فرصت را دارید تا یک شریک کاری مناسب برای خود پیدا کنید. فقط باید کاملا مراقب باشید و همه جوانب کار را در نظر بگیرید. حتی ممکن است از نظر عاطفی نیز با فردی آشنا شوید که از همه لحاظ مورد علاقه شما است. البته اگر اکنون در یک رابطه ثابت قرار دارید شاید با هم دچار اختلاف نظر شوید و این مساله کمی به شما استرس وارد می کند.   

خرداد

روز بسیار خوبی در پیش دارید. همه چیز بسیار عالی به نظر می رسد و واقعا هم خوب است. به طور مثال، در خانه اعضای خانواده به شما کمک می کنند. یا در محل کار همکاران در انجام پروژه های کاری به شما کمک می رسانند. همه این مسایل موجب شادی و آسایش شما می شوند. در مورد مسایل عاطفی نیز این شهامت را پیدا می کنید تا مشکلات خود با شریک عاطفی تان را برطرف کنید. علیرغم اینکه حس ناامیدی یا عصبانیت از او دارید اما می توانید از دیدگاه عقلانی و با صحبت کردن، اوضاع را بهبود ببخشید و دوباره رابطه خود را رونق ببخشید. 

تیر


امروز بهترین زمان برای تحلیل اطلاعات است. می توانید در مورد پروژه های کاری و مسایل مالی خود برنامه ریزی درست و دقیقی داشته باشید که شما را به پیشرفت و موفقیت بیشتر برسانند. دیدگاه خوبی به مسایل دارید و می توانید با احتساب ضرر و سود به جایگاهی که می خواهید خود را نزدیک کنید. این فرصت را نیز دارید تا از یک کارشناس کمک بگیرید یا فرد قابل اعتمادی شریک شوید. امروز علیرغم اینکه تصور می کنید اگر ساکت باشید شاید فرد مورد علاقه تان برداشت اشتباهی از شما داشته باشد، توصیه می کنیم ساکت بمانید. ممکن است حرف زدن به ضرر شما تمام شود. می خواهید رابطه را درست کنید اما با یک عبارت نادرست همه چیز را بدتر می کنید. سکوت کردن و نظر ندادن بهترین کاری است که می توانید انجام دهید.
 
مرداد

شما همیشه بسیار هوشیار و سخت کوش هستید، اما امروز بیشتر از اینکه به کار فکر کنید به مسایل خانه و خانواده فکر خواهید کرد. بیش از هر زمانی به دوستان و خانواده خود نزدیک خواهید شد و در کنار آنها حس آرامش بسیاری هم خواهید داشت. کار، فراز و فرود بسیاری دارد اما خانواده همیشه هست و باید به آنها توجه کرد و در کنار آنها همه لذت های دنیا را تجربه کرد. احساسات عاشقانه شما نیز افزایش می یابد و با اشتیاق و هیجان بسیار می توانید در کنار شریک عاطفی خود، روز بسیار خوبی را برای خود رقم بزنید.

شهریور

امروز سرتان بسیار شلوغ است و از هر طرف کاری بر سرتان ریخته است. از همان ابتدای صبح حجم کاری شما آغاز می شود و باید آنها را به انجام برسانید. در ادامه مسایل کاری باید کمی به خود استراحت بدهید تا بتوانید برای روزهای آینده نیز انرژی کافی داشته باشید. به طور مثال، دوستان را به خانه خود دعوت کنید و در کنار آنها شام بخورید و بازی کنید تا خستگی روز از بین برود. در مورد مسایل عاطفی نیز باید مشکلاتی که در حال حاضر با فرد مورد علاقه خود دارید را برطرف کنید. امروز انرژی های لازم برای این امر موجود است و باید از آنها بهره بگیرید.

مهر

امروز حس همکاری بسیار زیادی دارید. می توانید به خوبی خود را با دیگران جفت کنید و با آنها در کمال صلح و آرامش کارها را پیش ببرید و به نتایج خوبی هم برسید.سحتی در ربطه عاشقانه خود نیز به شریکتان کمک می کنید و به او همفکری های لازم را می دهید. این مساله موجب تعجب و خوشحالی او می شود. فکر باز و انرژی خوبی برای انجام هر کاری دارید. برای رابطه عاطفی خود نیز می توانید یک سرگرمی یا تفریح هیجان انگیز در نظر بگیرید تا هیجان بیشتری به رابطه خود بخشیده باشید.

آبان

امروز باید با چشم و گوش باز مترصد فرصت های خوبی باشید. شاید حتی بد نباشد نیازمندی های روزنامه را بخوانید و از میان آنها یا پروژه های قابل اجرا را بیرون بکشید تا حتی ایده بگیرید و کار و کاسبی خود را راه بیندازید. خلاقیت و فکر بازی برای انجام کارهای جدید و موفق دارید که باید تا حد امکان از آنها استفاده کنید. توانایی ها و مهارت های شما بسیار است و حیف است که بلااستفاده بمانند. امروز با راحتی بیشتری در مورد مسایل احساسی خود حرف خواهید زد. با اعتماد به نفس بیشتر می توانید برای خود و فرد مورد علاقه تان لحظه های بسیار خوبی را رقم بزنید. فقط باید کمی تلاش و برنامه ریزی کنید.

آذر


امروز برای دوره کردن مسایل قدیمی و زنده کردن نوستالوژی ها تمایل بسیاری دارید. به طوری که اگر به فروشگاه مبلمان بروید نیز به سمت وسایل آنتیک و قدیمی کشش پیدا خواهید کرد. گویا قرار است خود را در سال های گذشته و وسایل و فکرهای روزهای دور حبس کنید. به همین واسطه حتی به سراغ انسان های بزرگ تر از خود می روید تا با آنها رابطه اجتماعی و دوستانه برقرار کنید. امروز احتمالا با فردی قرار خواهید داشت که تا اندازه ای به شما استرس می دهد. دلیل آن نیز این است که او بسیار باکلاس و فرهیخته است و شما گاهی در کنار او احساس عدم اعتماد به نفس دارید. اما این را بدانید که همه چیز به نفع شما است و می توانید لحظه های بسیار خوبی را با هم داشته باشید.

دی

یک روز بسیار عالی در پیش دارید. همه چیز خوب است. رفتار دوستان و همکاران عالی است و همه مسایل به طور خودکار به نفع شما تمام می شود. در رابطه عاطفی خود حس نزدیکی و صمیمیت بیشتر با فرد دلخواهتان خواهید داشت. این دوستی ها و انرژی های خوب به قدری زیاد هستند که شاید حتی با او در مورد ازدواج صحبت کنید و به نتایج بسیار خوبی هم دست پیدا کنید. از این همه انرژی لذت ببرید و برای طرف مقابلتان لحظه های شادی را رقم بزنید. می توانید او را به یک شام در یک رستوران شیک دعوت و این خوشحالی ها را تکمیل کنید.

بهمن

با این همه انرژی بسیار خوبی که دارید چرا با دوستان، خانواده یا شریک عاطفی خود یک برنامه ترتیب نمی دهید تا بیرون بروید و شاد باشید؟ در میان کار و زندگی شخصی، اولویت اول شما خانواده و زندگی شخصیتان است. کار یک روز هست، یک روز نیست، اما اعضای خانواده کسانی هستند که همیشه در کنار شما هستند و باید لحظه های ناب خود را در کنار آنها تجربه کنید. با کمی برنامه ریزی دقیق می توانید بین آنها تعادل برقرار کنید که از هیچ کدام وا نمانید. به عشقتان احساس عمیق تری خواهید داشت. هر دو درک بسیاری نسبت به هم پیدا خواهید کرد و این باعث می شود تا با شهامت بیشتر این رابطه را به نتیجه های خوبی برسانید.

اسفند

امروز بسیار مشتاق و مثبت گرا هستید و می توانید با انرژی بسیار زیاد، کارهای خود را انجام دهید. این توان را دارید تا همه کارهای خود را به جا و به موقع انجام دهید و به موفقیت های بسیار خوبی هم دست پیدا کنید. البته با زیرکی خود باید مراقب همه جوانب و حواشی کارهایی که می خواهید انجام دهید نیز باشید تا با مشکلی مواجه نشوید. در مورد رابطه احساسی خود نیز این را بدانید، با سکوت نمی توانید به نتیجه برسید. باید شهامت داشته باشید و در مورد عواطف واقعی خود حرف بزنید. از انرژی های امروز استفاده کنید. شاد باشید. لبخند بزنید و با فرد موردعلاقه تان بیرون بروید و شادی را به او هدیه کنید.

 

منبع:bartarinha

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]