close
چت روم
دانستنیهای جنسی
جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

آخرین ارسالی های انجمن

,تعداد نزديكي در هفته,تعداد دفعات نزديكي در هفته,تعداد دفعات نزديكي در هفته برای بارداری,تعداد نزديكي براي بارداري,دفعات نزديكي براي بارداريتعداد رابطه جنسی در هفته

بسیاری از نظرسنجی های مختلف وجود دارد که آمارهای مختلفی را ارائه می دهند.در اینجا برخی از یافته های آنها آمده است: مجله نیوزویک در نظرسنجی خود دریافت که زوج های متاهل 68.5 بار در سال و یا به طور متوسط بیش از یک بار در هفته رابطه جنسی دارند. این مجله همچنین دریافت که زوج های متاهل 6.9 برابر در هر سال بیشتر از کسانی که ازدواج نکرده اند رابطه جنسی دارند.

ادامه مطلب

هوش جنسی چیست

جمعه 29 دي 1396

آیا می دانستید که متوسط هوش جنسی بانوان از متوسط هوش جنسی آقایان بالاتر است و این بدان خاطر است که در جوامع امروزی، زنان بیش از مردان مورد کنش‌های جنسی واقع می‌گردند. هوش جنسی یعنی اینکه فرد در رابطه با تمایلات و کشش‌های جنسی خود به هوشیاری رسیده باشد. فرد دارای هوش جنسی بالا می‌داند که چگونه می‌بایست جذاب باشد.

ادامه مطلب

,انزال دردناک,انزال دردناک شایع ترین اختلال,انزال دردناک مردان,انزال دردناک چیست,علت انزال دردناک,دلایل انزال دردناک,علت انزال دردناک در مردان,علل انزال دردناک,انزال دردناک مرد,انزال دردناک در مردان,انزال دردناک شایعترین اختلال

انزال دردناک علاوه بر اینکه بر روی نوع رابطه جنسی تاثیر می گذارد، ممکن است نشان دهنده وجود یک مشکل جدی در بدن مرد باشد و باید مورد توجه قرار بگیرد. در ادامه به مهم ترین علل انزال دردناک اشاره می کنیم.

 

انزال دردناک که dysorgasmia یا  orgasmalgia هم نامیده می شود، ممکن است منجر به ناراحتی خفیف یا درد شدید در زمان انزال یا بعد از آن شود. این درد آلت تناسلی، کیسه بیضه و ناحیه پرینال* perineal را در بر می گیرد.

ادامه مطلب

,میل جنسیم زیاده,میل جنسیم زیاد شده,میل جنسیم خیلی زیاده,شوهرم میل جنسیش زیاده,میل جنسیم زیاد است,من میل جنسیم زیاده

میل جنسی خانم ها با افزایش سن تغییراتی می کند، اما این به معنای کاهش میل جنسی خانم ها نیست. در این مقاله به تغییرات تمایلات جنسی خانم ها با افزایش سن اشاره می کنیم.

ادامه مطلب