آخرین مطالب

آخرین ارسال های انجمن

فال روزانه 29/1/93

فال روزانه

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز هر اطلاعات یا خبری که به شما می رسد را بدون فکر قبول نکنید. اشتباهات تکنیکال می تواند موجب ایجاد ناراحتی برای شما شود. حرف هایی که امروز می گویید یا سخنرانی که راه می اندازید شاید مورد درک بقیه نباشد و اطرافیان برداشت درستی از آن نخواهند داشت. از این مساله هراس نداشته باشید. می توانید برخی از مسایل خود را با یک تلفن برطرف کنید. سعی کنید آرام باشید و برای خودتان یک قهوه بریزید و به ناراحتی ها فکر نکنید. اما در عوض مسایل عاشقانه بسیار خوب پیش می روند. می توانید با شهامت بسیار در مورد احساسات خود با فرد موردعلاقه تان حرف بزنید و در کنار هم لحظه های شادی را تجربه کنید.  

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

 

 

 

امروز هر اطلاعات یا خبری که به شما می رسد را بدون فکر قبول نکنید. شاید این اخبار ناراحت کننده باشند و به شما استرس زیادی بدهند، اما خیلی آنها را جدی نگیرید و سریع هم ناامید نشوید. به جای این کارها دنبال حقیقت باشید. یک نفس عمیق بکشید و با یک فنجان قهوه از خود پذیرایی کنید و آرام باشید. رابطه عاشقانه شما امروز هیجان و شادی بسیار در خود دارد و می توانید در کنار معشوق از همه لحظه های خود نهایت لذت را ببرید. اگر کارهای متفاوتی انجام دهید یا به مکان های جدید بروید، بیشتر به هم نزدیک خواهید شد و بیشتر یکدیگر را دوست خواهید داشت.

فال روزانهمتولدین  خرداد                                                                                                                                                                     

احتمال دارد امروز اخبار بد یا ناراحت کننده ای دریافت کنید. این خبر را یا در محل کار می شنوید یا در روزنامه مطالعه می کنید. اما اجازه ندهید در روحیه شما تاثیر منفی بگذارند. اول از صحت آنها آگاه شوید سپس برای آنها ناراحت شوید. البته بهتر است خودتان را آرام کنید و سعی کنید با انرژی زیاد و روحیه خوب برای مشکلات راهکار پیدا کنید، نه اینکه بیهوده غصه بخورید و داستان سرایی کنید. زندگی اجتماعی شما سوپرازهای بسیاری برای شما دارد. امروز می توانید در کنار شریک عاطفی خود لحظه های بسیار شاد و خاطره‌انگیزی را تجربه کنید. اگر مجرد هستید نیز ممکن است با فردی آشنا شوید که بسیار مناسب شما است و از داشتن او در روزهای آینده بسیار خوشحال خواهید بود.       

                                                                                                                                                             .                                                                                                                                                                              فال روزانه متولدین تیر

 

 

 

 

 

امروز ممکن است دچار اشتباهات تکنیکال بشوید. این موجب ناامیدی و ناراحتی شما می شود اما خیلی همه چیز را جدی نگیرید. به طور کلی امروز به هر وسیله الکترونیک که دست بزنید و با آن کار کنید، با یک مشکل مواجه می شود. به جای غصه خوردن این ماجرا را خنده‌دار ببینید و به هیچ عنوان خودتان را دست و پا چلفتی تصور نکنید. خیلی عادی به زندگی روزمره خود ادامه دهید. در عوض، در زندگی عاطفی خود بالاخره این شهامت را می یابید با فرد موردعلاقه خود در مورد احساساتتان حرف بزنید و بگویید تا چه اندازه بر دلتان نشسته است. این می تواند آغاز یک رابطه بسیار شاد و آرامش‌بخش باشد.

فال روزانه متولدین مرداد

 

 

 

 

امروز روابط اجتماعی بسیار خوبی دارید و دایم در حال ردوبدل کردن اطلاعات با دوستان یا همکاران هستید. اگر قرار است بعدازظهر در یک مهمانی شرکت کنید، احتمال دارد در آنجا با فردی شایسته آشنا شوید که تاثیر بسیاری بر روحیه و روند زندگی شما خواهد داشت. این فرد می تواند پیشنهاد کاری بسیار خوبی برای شما داشته باشد. یا اینکه به شریک عاطفی شما تبدیل شود. هر چه که باشد، آشنایی بسیار خوبی برای شما است. احساسات شما امروز بسیار زیاد هستند و از این همه انرژی مثبت می توانید برای تفریح  و شادی زیاد در کنار معشوق استفاده کنید.

فال روزانه متولدین شهریور 

 

 

 

 

امروز با وسواس بسیاری در حال تمیز و مرتب کردن خانه خواهید بود. مثل این می ماند که گویا قرار است بعدازظهر مهمان ناخوانده ای داشته باشید و می خواهید همه جا کاملا تمیز و مرتب باشد. بهتر است امروز را بیرون بروید و در میان جمع دوستان از لحظه های خود لذت ببرید. رابطه اجتماعی و عاشقانه شما امروز در وضعیت بسیار خوبی قرار دارند. امروز این فرصت را دارید تا شریک عاطفی خود در مورد مشکلات صادقانه حرف بزنید و برای آنها راهکارهای مناسب پیدا کنید. برای بهره گرفتن بهتر از امروز، بهتر است بیرون بروید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز نمی توانید حواس خود را جمع کنید و به یک موضوع کاری واحد فکر کنید. مدام از این موضوع به موضوع دیگر سوئیچ می کنید. این مساله برای خودتان بسیار آزاردهنده است و نمی توانید هیچ کدام را به طور کامل و درست انجام دهید. بهتر است کمی فکر کنید و برای وظایف خود اولویت بندی کنید. سپس به آنها رسیدگی کنید. اما در عوض، در زندگی عاشقانه خود لحظه های بسیار خوبی را تجربه خواهید کرد. می توانید به فرد موردعلاقه خود نزدیک تر شوید. از این فرصت برای شناختن بهتر همدیگر استفاده کنید.

 

فال روزانه متولدین آبان

 

 

 

 

شما همیشه برای رسیدن به اهداف کاری و مالی خود، سخت در تلاش هستید. همه موارد نیز نشان از این دارند که شما به سوی پیشرفت در حرکت هستید. اما امروز شاید اخباری بشنوید که موجب ناامیدی شما شوند. اجازه ندهید این حرف ها شما را از حرکت باز دارند. ابتدا از صحت آنها آگاه شوید سپس برای برطرف کردن آنها دنبال چاره باشید. در ضمن، اهداف شما بلند مدت هستند و باید صبر و حوصله بسیاری داشته باشید. امروز را می توانید در کنار فردی باشید که به تازگی با او آشنا و به او علاقه مند شده اید. این ملاقات موجب آرامش و شادی ما می شود. می توانید با هم به جشنواره ها یا مکان هایی با تفریحات عمومی بروید و در میان آدم ها شاد باشید.

فال روزانه متولدین آذر

 

 

 

 

امروز روز شلوغ و پرکار اما شادی را در پیش دارید. صبح را که باید به کارهای روزمره خود رسیدگی کنید و عصر نیز ممکن است تعدادی از دوستان ناخوانده به خانه شما بیایند. البته این افراد اخبار مهمی  با خود دارند. البته پیش از قبول آنها باید از صحت آنها آگاه شوید و اگر اخبار ناراحت کننده هستند، اصلا به خود استرس ندهید. سعی کنید عادی باشید و به ناامیدی اجازه نفوذ به قلبتان را ندهید. با فرد موردعلاقه خود نیز می توانید لحظه های شادی را تجربه کنید. با هم بیرون بروید و تفریحات جدیدی را تجربه کنید.

فال روزانه متولدین دی

 

 

 

 

روز پرتنشی در پیش دارید. مشغله زیاد و مسوولیت هایی که نمی دانید کدام را در اولویت قرار دهید، تا حدی شما را گیج می کنند. اما آیا شما کلید «توقف» ندارید کمی به خود استراحت بدهید تا مغزتان هم بتواند درست کار کند. دایم کار کردن که نتیجه خوبی ندارد. باید با فکر و خلاقیت کارها را انجام دهید تا به کیفیت و نتیجه موردنظر دست پیدا کنید. کمی یوگا یا ورزش های آرامش بخش می تواند برایتان مفید باشد. امروز این شهامت را دارید تا با فرد موردنظر خود در مورد احساساتتان حرف بزنید.

فال روزانه متولدین بهمن

 

 

 

 

امروز بیش از هر زمان دیگری انعطاف پذیر هستید و می توانید به راحتی با همه چیز کنار بیایید. البته صبح خود را با کاری آغاز می کنید که باید سریعا به انجام برسانید. همین کار را هم می کنید اما در خلال تلاش هایتان، خبری می شنوید که همه انرژی شما را می گیرد. این دست خبرها ارزش چندانی ندارند و شاید اصلا صحت هم نداشته باشند، پس بهتر است خیلی خود را درگیر آن نکنید و به طور عادی زندگی خود را بکنید. مدت ها است می خواهید با فرد موردعلاقه خود حرف بزنید اما نه فرصت و نه شهامت آن را ندارید. امروز این فرصت برای شما پیش می آید و می توانید قرار ملاقاتی با او تنظیم کنید و در مورد یکدیگر بیشتر بدانید.

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

 

 

 

 

امروز به خوبی می توانید مشکلات و انرژی های منفی را برطرف کنید. با برنامه ریزی و اهمیت ندادن به خبرهای منفی و بیهوده می توانید روزی پربار را تجربه کنید. اجازه ندهید هیچ نوع ناامیدی شما را از ادامه سخت کوشی باز دارد. اگر تلفن یا نامه یا صحبتی با همکاران داشتید که خوشایند نبود، همان جا آن را خاک کنید و بار آن را تا انتهای روز با خود به دوش نکشید. در مورد مسایل عاطفی می توانید امروز با فرد موردعلاقه خود در مورد احساسات عمیق خود حرف بزنید. با هم بیرون بروید و با تجربه های جدید، شادی زیادی را برای خود به وجود بیاورید.

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]